- Pakket
- freeshipping
20uses
384
20uses
Herbruikbare doorschijnende beker gemaakt van PP met een inhoud van 500ml. Onbreekbaar en van hoge kwaliteit.
Koop het met
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6,8 cm |
| Bovenste diameter | 8,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Prijs voor | 384 |
2008-50-20
1.000 Stuks
142, 08€
0,142€/Plastic
Op voorraad.
20uses
60002-25-20
500 Stuks
113, 80€
0,228€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
60003-25-20
500 Stuks
124, 15€
0,248€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord