- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1250
De prijs is voor 25 dozen van 50 stuks. In totaal 1250 Units.
.Koop het met
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,8cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1250 |