- laatste items
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
4960-100-10
1.000 Stuks
41, 66€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
11158-50
50 Stuks
11, 10€
0,222€/Sustainable
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,8cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |