Plastic beker PET 532ml Ø9,5cm (50 stuks)
Accessoires
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4409-100
100 Stuks
10, 88€
0,109€/Papieren
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
4803-100
100 Stuks
7, 34€
0,073€/Plastic
Op voorraad.
7160-25
25 Stuks
-25% 2, 78€ Normale prijs 3,70 €
0,111€/Papieren
Op voorraad.
5258-50
50 Stuks
6, 28€
0,126€/Transparante
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als het gaat om het serveren van drankjes op een evenement of in een horecazaak, is de keuze van het bekermateriaal essentieel. PET plastic bekers zijn een van de slimste en meest veelzijdige opties op de markt. Door het innovatieve ontwerp en de mogelijkheid om verschillende dranken te bevatten, zijn ze de perfecte keuze om te voldoen aan de behoeften van uw diverse klanten en evenementen.
Maar wat is PET? PET (Polyethyleen Tereftalaat) is een veelgebruikte kunststof die bekend staat om zijn sterkte, transparantie en eenvoudige recycling. In de wereld van plastic bekers is PET een toonaangevende keuze geworden dankzij zijn unieke eigenschappen.
Waarom kiezen voor PET bekers? Wij vertellen u waarom.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 532 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Vasos Plástico PET con Tapa |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 532 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 12,7 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 400 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
20uses
13730-50
50 Stuks
-20% 8, 03€ Normale prijs 10,04 €
0,161€/Herbruikbare
Op voorraad.
6161-50
50 Stuks
8, 45€
0,169€/Plastic
Op voorraad.
20uses
60002-25
25 Stuks
7, 11€
0,285€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
60003-25
25 Stuks
8, 17€
0,327€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord