- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1792
De prijs is voor een doos van 1792 stuks.
.Accessoires
Koop het met
7159-25
25 Stuks
-25% 2, 04€ Normale prijs 2,72 €
0,082€/Papieren
Op voorraad.
9025-750-40
30.000 Stuks
122, 69€
0,004€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,5cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1792 |