- laatste items
De prijs is voor een pak van 112 stuks.
10 zakken van 100 stuks.
.10 zakken van 100 stuks.
Accessoires
Koop het met
4459-50
50 Stuks
-20% 4, 57€ Normale prijs 5,71 €
0,091€/Plastic
Op voorraad.
11017-50
50 Stuks
12, 79€
0,256€/Bak
Op voorraad.
12800-50
50 Stuks
17, 29€
0,346€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,5cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 112 |