- laatste items
20uses
20uses
Vierkante kom gemaakt van PP in Rood kleur 18x18cm. Ideaal voor salades, crèmes en soepen in restaurants, catering en andere evenementen.
Prijs is voor een pak van 8 stuks.
Koop het met
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7462-25
25 Stuks
38, 97€
1,559€/Herbruikbare
Op voorraad.
12751-250
250 Stuks
19, 67€
0,079€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic kommen zijn een onmisbaar accessoire in elke keuken. Ze geven je de mogelijkheid om een grote verscheidenheid aan voedsel te serveren en ervan te genieten, of het nu warm of koud is, zoals rijst, pasta, soep, fruit, ijs en elk ander gerecht dat je maar kunt bedenken. Maar wat maakt ze zo veelzijdig? Hun diepte, die voorkomt dat voedsel wordt gemorst.
Polypropyleen, beter bekend als PP, is een kunststofsoort die kommen een uitzonderlijke sterkte en kwaliteit geeft, waardoor ze talloze keren kunnen worden hergebruikt. Bovendien zorgt hun uitstekende hittebestendigheid ervoor dat je je geen zorgen hoeft te maken over schade, zodat je je maaltijden met een gerust hart kunt serveren.
Wil je alle voordelen van PP kommen weten? We vertellen je er alles over.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | X-Table |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 8 |