- Pakket
- freeshipping
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12, 5 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
110639-50-10
500 Stuks
121, 35€
0,243€/Plastic
Op voorraad.
10510-50-6
300 Stuks
89, 93€
0,300€/Plastic
Op voorraad.
10512-50-6
300 Stuks
111, 21€
0,371€/Plastic
Op voorraad.
110642-50-6
300 Stuks
100, 38€
0,335€/Plastic
Op voorraad.
110638-50-10
500 Stuks
119, 38€
0,239€/Plastic
Op voorraad.
110637-50-10
500 Stuks
-10% 107, 59€ Normale prijs 119,54 €
0,215€/Plastic
Op voorraad.