- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Accessoires
Koop het met
4064-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
110673-50
50 Stuks
12, 69€
0,254€/Plastic
Op voorraad.
11757-200
200 Stuks
17, 52€
0,088€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12, 5 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
110639-50
50 Stuks
15, 17€
0,303€/Plastic
Op voorraad.
10510-50
50 Stuks
18, 73€
0,375€/Plastic
Op voorraad.
10513-50
50 Stuks
17, 76€
0,355€/Plastic
Op voorraad.
10512-50
50 Stuks
23, 17€
0,463€/Plastic
Op voorraad.
110642-50
50 Stuks
20, 91€
0,418€/Plastic
Op voorraad.