- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18,5cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 18,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 50 |
500uses
13551-1
1 Stuks
4, 08€
4,078€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13553-1
1 Stuks
4, 08€
4,078€/Herbruikbare
Op voorraad.