- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
41000-50
50 Stuks
21, 77€
0,435€/Houten
Op voorraad.
10578-250
250 Stuks
11, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
11847-50
50 Stuks
8, 09€
0,162€/Suikerriet
Op voorraad.
11860-50
50 Stuks
10, 77€
0,215€/Plastic
Op voorraad.
11919-100
100 Stuks
16, 67€
0,167€/Sustainable
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 24 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |