- Pakket
- laatste items
100
De prijs is voor een doos van 100 stuks.
.Koop het met
44045-50
50 Stuks
3, 47€
0,069€/Houten
Op voorraad.
44046-100
100 Stuks
-15% 3, 83€ Normale prijs 4,50 €
0,038€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 16,3 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord