- laatste items
De prijs is voor een zak van 10 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 16,3 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord