500uses
Plastic dienblad transparant 30x30cm (1 stuk)
Koop het met
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7039-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
500uses
8188-1
1 Stuks
16, 01€
16,008€/Plastic
Op voorraad.
10550-500
500 Stuks
29, 96€
0,060€/Silikegel
Op voorraad.
12786-1
1 Stuks
12, 35€
12,354€/Antibacteriële
Op voorraad.
13171-2
2 Stuks
-20% 11, 12€ Normale prijs 13,90 €
5,561€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Klaar om de manier waarop u uw gerechten presenteert te veranderen? Zoek niet verder! Onze SAN kunststof dienbladen zijn de ideale keuze voor een vleugje verfijning bij speciale evenementen, zonder in te boeten aan stevigheid en functionaliteit.
Maar wat is SAN? SAN is een ultramodern Bisfenol A-vrij co-polyester dat deze dienbladen verandert in bijna onbreekbaar tafelgerei. De uitzonderlijke sterkte en stijfheid zorgen ervoor dat ze in perfecte staat blijven en geven je vertrouwen en gemak bij elke service. Maar dat is nog niet alles. Hun verbazingwekkende glans en afwerking zullen zelfs de meest veeleisende klanten versteld doen staan, en hun vermogen om talloze keren hergebruikt te worden zal een onmetelijke waarde toevoegen.
Wilt u weten waarom u SAN herbruikbare trays zou gebruiken?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x30cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 30 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 30 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 1 |
500uses
8187-1
1 Stuks
16, 01€
16,008€/Plastic
Op voorraad.
500uses
8188-1
1 Stuks
16, 01€
16,008€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord