- Pakket
- freeshipping
20uses
300
De presentatie van je gerechten heeft een verrassende invloed op de ervaring van de consument, wist je dat? Deze eenvoudige en elegante 1.000 ml zwarte PP plastic kuip zal niet alleen extreme functionaliteit en efficiëntie naar je bedrijf brengen, maar ook een unieke look aan je bereidingen geven.
Deksel niet inbegrepen. Je vindt het bijpassende deksel in de productaccessoires.
Accessoires
Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
7093-10
10 Stuks
22, 77€
2,277€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511209-25-6
150 Stuks
-32% 45, 13€ Normale prijs 66,36 €
0,301€/Plastic
Op voorraad.
511217-75-4
300 Stuks
89, 10€
0,297€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1000ml / 1L |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 1000 ml / 1 l |
| Bodemdiameter | 14,6 cm |
| Bovenste diameter | 19 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 300 |
20uses
511201-50-10
500 Stuks
90, 92€
0,182€/250 ml
Op voorraad.
20uses
511202-50-10
500 Stuks
95, 47€
0,191€/375 ml
Op voorraad.
20uses
511203-50-10
500 Stuks
100, 03€
0,200€/500 ml
Op voorraad.
20uses
511205-50-6
300 Stuks
107, 11€
0,357€/1000ml / 1L
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord