- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
5014-50
50 Stuks
2, 89€
0,058€/Papieren
Op voorraad.
5014-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
5030-25-10
250 Stuks
88, 93€
0,356€/Papieren
Op voorraad.
5040-25-8
200 Stuks
111, 32€
0,557€/Papieren
Op voorraad.
5332-50
50 Stuks
-25% 7, 85€ Normale prijs 10,47 €
0,157€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw takeaway- en bezorgbehoeften? PP deksels voor verpakkingen zijn het antwoord. Ze zijn ontworpen voor maximale functionaliteit en passen perfect op een breed scala aan containers, zodat jouw voedsel – zowel warm als koud – in perfecte staat bij de klant aankomt.
Gemaakt van polypropyleen (PP) bieden deze deksels een optimale balans tussen kwaliteit en prestaties. Het PP-plastic beschermt je voedsel tijdens het transport, is hittebestendig en behoudt zijn vorm. Bovendien zijn ze licht van gewicht en recyclebaar, wat deze deksels tot een duurzame en milieuvriendelijke keuze maakt.
Welke voordelen bieden deze deksels voor jouw takeaway- of bezorgservice?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,1cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,1 cm |
| Bovenste diameter | 9,1 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |