- Pakket
- Eco
1.200
Papieren servet Eco 1/8 40x40 2C
Accessoires
Koop het met
4977-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
5030-25-10
250 Stuks
88, 93€
0,356€/Papieren
Op voorraad.
5040-25-8
200 Stuks
111, 32€
0,557€/Papieren
Op voorraad.
550101-75
75 Stuks
21, 61€
0,288€/Suikerriet
Op voorraad.
550101-75-4
300 Stuks
69, 14€
0,230€/Suikerriet
Op voorraad.
550202-75-4
300 Stuks
105, 66€
0,352€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm 1/8 |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Servilletas Recicladas Ecológicas |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1.200 |
10087-90-36
3.240 Stuks
55, 48€
0,017€/20x20cm
Op voorraad.
8990-50-27
1.350 Stuks
61, 44€
0,046€/33x33cm
Op voorraad.
5014-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/40x40cm 1/8
Op voorraad.
5013-50-24
1.200 Stuks
52, 30€
0,044€/40x40cm
Op voorraad.
5022-50-48
2.400 Stuks
99, 62€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
4977-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
4986-50-24
1.200 Stuks
81, 31€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord