- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
360
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 360 stuks.
36 packs of 10 Units.
.36 pakken van 10 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 360 |
20uses
3005-10-50
500 Stuks
93, 17€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
4147-10-42
420 Stuks
134, 02€
0,319€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10-50
500 Stuks
87, 12€
0,174€/Herbruikbare
Op voorraad.