- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
125uses
640435-25-20
500 Stuks
140, 31€
0,281€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 6,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 10 |
20uses
3005-10
10 Stuks
2, 33€
0,233€/Herbruikbare
Op voorraad.
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.