- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Koop het met
125uses
12201-40-12
480 Stuks
84, 94€
0,177€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 1000 |