- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
6154-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
8318-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 100 |