- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Vierkant oranje plat bord van 18x18 cm, gemaakt van PP. Ideaal om je gasten te verblijden en je tafels te versieren met een origineel en aantrekkelijk bord.
Accessoires
Koop het met
125uses
7777-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7591B2-20
20 Stuks
16, 93€
0,846€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar een bord dat altijd goed blijft, ongeacht de aard van het evenement? Onze PP plastic borden zijn ideaal voor allerlei gelegenheden en omgevingen, van verjaardagsfeestjes tot diners in de open lucht, dankzij hun weerstand tegen vallen en stoten. Bovendien kunnen tafels dankzij hun ongelooflijke lichtheid heel gemakkelijk worden gemonteerd en gedemonteerd.
Wil je alle voordelen weten die polypropyleen te bieden heeft? Deze veelzijdige kunststof, ook bekend als PP, is een duurzaam materiaal dat van deze borden duurzaam servies maakt dat ontworpen is om meerdere keren te worden hergebruikt. Maar dat is nog niet alles, het is bestand tegen hoge temperaturen, zodat je elk type bereiding kunt serveren zonder dat de borden hun vorm verliezen.
Welke andere voordelen hebben deze herbruikbare harde PP borden?
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7815-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Groen
Op voorraad.
125uses
7816-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7814-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7801-25
25 Stuks
14, 35€
0,574€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7800-5
5 Stuks
-20% 1, 69€ Normale prijs 2,11 €
0,338€/Bordeauxrood
Op voorraad.
125uses
7996-25
25 Stuks
-20% 10, 44€ Normale prijs 13,05 €
0,418€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7988-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7999-25
25 Stuks
-20% 13, 07€ Normale prijs 16,34 €
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7987-15
15 Stuks
19, 67€
1,312€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7989-15
15 Stuks
11, 80€
0,787€/Herbruikbare
Op voorraad.