125uses
Vierkant zwart bord van 18 cm gemaakt van PP. Het heeft een functioneel en esthetisch ontwerp om van je favoriete maaltijden te genieten waar je maar wilt.
Accessoires
Koop het met
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
125uses
7308-25
25 Stuks
14, 64€
0,586€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7323-25
25 Stuks
12, 73€
0,509€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
9560-15
15 Stuks
15, 33€
1,022€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7715-50
50 Stuks
13, 06€
0,261€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7826-20
20 Stuks
12, 77€
0,638€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar een bord dat altijd goed blijft, ongeacht de aard van het evenement? Onze PP plastic borden zijn ideaal voor allerlei gelegenheden en omgevingen, van verjaardagsfeestjes tot diners in de open lucht, dankzij hun weerstand tegen vallen en stoten. Bovendien kunnen tafels dankzij hun ongelooflijke lichtheid heel gemakkelijk worden gemonteerd en gedemonteerd.
Wil je alle voordelen weten die polypropyleen te bieden heeft? Deze veelzijdige kunststof, ook bekend als PP, is een duurzaam materiaal dat van deze borden duurzaam servies maakt dat ontworpen is om meerdere keren te worden hergebruikt. Maar dat is nog niet alles, het is bestand tegen hoge temperaturen, zodat je elk type bereiding kunt serveren zonder dat de borden hun vorm verliezen.
Welke andere voordelen hebben deze herbruikbare harde PP borden?
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,50 cm |
| Breedte | 18,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 15 |
125uses
7815-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Groen
Op voorraad.
125uses
7816-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7814-25
25 Stuks
-20% 9, 50€ Normale prijs 11,88 €
0,380€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7801-25
25 Stuks
14, 35€
0,574€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7800-5
5 Stuks
-20% 1, 69€ Normale prijs 2,11 €
0,338€/Bordeauxrood
Op voorraad.
125uses
7463-25
25 Stuks
44, 16€
1,767€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7802-15
15 Stuks
8, 03€
0,536€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7792-25
25 Stuks
25, 54€
1,022€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
8025-12
12 Stuks
23, 01€
1,918€/Herbruikbare
Op voorraad.
50uses
7025-20
20 Stuks
10, 36€
0,518€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7989-15
15 Stuks
11, 80€
0,787€/Herbruikbare
Op voorraad.