- Pakket
- laatste items
960
De prijs is voor een doos van 960 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø20,5cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 20,5 cm |
| Bovenste diameter | 20,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 960 |