- laatste items
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4250-20
20 Stuks
143, 38€
7,169€/Gegolfde
Op voorraad.
4251-15
15 Stuks
42, 69€
2,846€/Gegolfde
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø20,5cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 23 cm |
| Bovenste diameter | 20,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord