- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7037-20
20 Stuks
25, 23€
1,261€/PP
Op voorraad.
5972-100
100 Stuks
5, 05€
0,050€/Houten
Op voorraad.
125uses
640533-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8027-12
12 Stuks
23, 01€
1,918€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7310-25
25 Stuks
15, 66€
0,626€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | Ø15cm |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7862-15
15 Stuks
9, 41€
0,628€/Herbruikbare
Op voorraad.
110682-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Suikerriet
Op voorraad.
12642-50
50 Stuks
8, 37€
0,167€/Suikerriet
Op voorraad.
12645-50
50 Stuks
8, 37€
0,167€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord