Papieren servet dubbel punt oranje 2C 33x33cm (50 stuks)
10041-50
50 Stuks
2, 93€
0,059€/Papieren
Op voorraad.
Suikerriet bord "Premium Wave" wit Ø18cm (50 stuks) .
Koop het met
10041-50
50 Stuks
2, 93€
0,059€/Papieren
Op voorraad.
10092-100
100 Stuks
2, 08€
0,021€/Papieren
Op voorraad.
12642-50-12
600 Stuks
80, 36€
0,134€/Suikerriet
Op voorraad.
12643-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
12644-50
50 Stuks
16, 01€
0,320€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
13704-50
50 Stuks
7, 78€
0,156€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wilt u uw evenement of catering verrassen met een duurzaam servies, maar met een superieure kwaliteit? Blijf niet zoeken, u bent hier aan het juiste adres en wij weten zeker dat u niets beters zult vinden dan onze suikerriet borden.
Suikerriet is een van de materialen met de minste milieueffecten bij de productie van wegwerpservies. Hoe is dit mogelijk? We vertellen het je. Suikerrietplaten worden verkregen uit bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen, plantaardig polyethyleen genaamd, dat niet vervuilt.
Omdat ze gemaakt zijn van een 100% plantaardig product, zijn ze composteerbaar en breken ze op natuurlijke wijze af. Dit betekent echter niet dat u ze overal kwijt kunt, voor een correcte afvalverwerking moet u ze in de biologische container deponeren.
Maar hun belangrijkste deugden liggen niet alleen in hoe ecologisch en duurzaam ze zijn. Dit zijn enkele van hun andere voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Borden met de meest veelzijdige kleur konden niet ontbreken tussen die van suikerriet. Witte borden zijn een perfecte basis voor elke tafel.
Hun voordelen? Veel voordelen. U kunt niet alleen tafels maken met strakke en neutrale ontwerpen, maar u kunt ze ook combineren met een oneindig aantal kleuren die u vindt in de uitgebreide catalogus van Monouso om originele en unieke creaties te maken.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18cm |
| Ontwerp | Wave |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 18 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 18 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Microgolf | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord