- laatste items
Plastic beker PET Kristal transparant 250 ml
Koop het met
54007-50-24
1.200 Stuks
52, 30€
0,044€/Papieren
Op voorraad.
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord