- Pakket
- freeshipping
- laatste items
2500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 25 zakken van 100 stuks.
.Koop het met
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
5044-100-20
2.000 Stuks
141, 09€
0,071€/Bamboe
Op voorraad.
41034-1
1 Stuks
3, 57€
3,570€/Bamboe
Op voorraad.
9587-50-5
250 Stuks
355, 57€
1,422€/Bamboe
Op voorraad.
9952-25-8
200 Stuks
32, 02€
0,160€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 148 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 148 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 2500 |
Productrecensies / vraag en antwoord