- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 148 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 148 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord