- Pakket
- freeshipping
125uses
420
Ontdek verfijning in elke slok met ons cocktailglas van PS Cristal van 350 ml, een esthetisch en functioneel alternatief voor traditionele glazen. En beperk je niet tot drankjes, dit PS-glas is ook ideaal om proeverijen en desserts op een originele manier te serveren.
Accessoires
Koop het met
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad.
9418-10
10 Stuks
2, 66€
0,266€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7728-20
20 Stuks
10, 91€
0,546€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7731-5-20
100 Stuks
147, 67€
1,477€/Herbruikbaar
Op voorraad.
15uses
11151-50-16
800 Stuks
-30% 98, 60€ Normale prijs 139,97 €
0,123€/Herbruikbare
Op voorraad.
150uses
12494-50
50 Stuks
7, 71€
0,154€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar de perfecte combinatie van elegantie en praktisch nut voor je bedrijf of evenement? PS Cristal plastic bekers zijn het antwoord. Ze voegen niet alleen een vleugje verfijning toe, maar ze zijn ook ongelooflijk veelzijdig en herbruikbaar.
Wat is PS Cristal? PS (Polystyrene Crystal) is een soort plastic dat zorgvuldig is gemaakt om het uiterlijk van glas na te bootsen. Deze imitatie is zo verbazingwekkend realistisch dat je gasten het verschil niet eens merken. Het resultaat? Glaswerk dat net zo elegant is als glas, maar zonder het risico op breuk en voor een veel betaalbaardere prijs.
Wil je nog meer redenen weten waarom je glazen PS plastic bekers zou moeten kiezen?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Vasos Reutilizables PS Cristal Duros |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Breedte | 8,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 420 |
125uses
7716-50-20
1.000 Stuks
245, 87€
0,246€/200 ml
Op voorraad.
125uses
7718-20-32
640 Stuks
191, 43€
0,299€/250 ml
Op voorraad.
125uses
7728-20-21
420 Stuks
183, 27€
0,436€/350 ml
Op voorraad.
125uses
7729-20-21
420 Stuks
212, 73€
0,507€/420 ml
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord