- Pakket
- freeshipping
500uses
100
350ml herbruikbare, transparante Plastic beker gemaakt van SAN.
Koop het met
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7728-20-21
420 Stuks
183, 27€
0,436€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7824-20-21
420 Stuks
212, 26€
0,505€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
7761-6-17
102 Stuks
217, 61€
2,133€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7842-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7844-1
1 Stuks
10, 12€
10,116€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar de meest praktische en veilige tumblers op de markt? SAN-bekers zijn perfect voor zwembadfeestjes, evenementen, catering en allerlei soorten diensten zonder incidenten. Ze hebben veel voordelen waardoor ze uw bondgenoten worden bij elke gelegenheid die u nodig hebt.
Vervaardigd in SAN, een copolyester van de laatste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers zeer goed bestand tegen stoten en breken, waardoor ze ideaal zijn voor allerlei gelegenheden. Bovendien kunt u er met deze bekers zeker van zijn dat ze na herhaaldelijk gebruik en wassen veel langer transparant en in perfecte staat blijven. Wilt u alle voordelen weten die u zult hebben als u besluit ze te kopen?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 350 ml |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 13,5 cm |
| Breedte | 7,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 100 |