- laatste items
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
20 bags of 10 Units for a box.
.20 zakken van 10 stuks in een doos.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
5143-250
250 Stuks
8, 78€
0,035€/Kom
Op voorraad.
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10290-1
1 Stuks
10, 58€
10,575€/Bamboe
Op voorraad.
10291-1
1 Stuks
-15% 7, 29€ Normale prijs 8,58 €
7,292€/Bamboe
Op voorraad.
10361-100
100 Stuks
5, 30€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 5,4 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 20 |