- Pakket
- freeshipping
36
Plakband rol PP 4,8 cm x 132 m bruin (36 stuks)
Koop het met
10016-100
100 Stuks
9, 35€
0,094€/Theelepel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4,8cm x 132m |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Verpakkingstape |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 13.200,00 cm |
| Breedte | 4,80 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 13.200,00 cm |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 36 |
Productrecensies / vraag en antwoord