- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
80000-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
4395-25
25 Stuks
5, 67€
0,227€/XXL
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25+15x43cm |
| Producttype | Bolsas de Papel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 43 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 80 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord