- Pakket
- laatste items
150
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren zak met handgrepen kraft wit 90g/m² 32+16x31cm (150 stuks)
Koop het met
5027-25-10
250 Stuks
82, 63€
0,331€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32+16x31cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel |
| Toepassingen | Transporte |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 90 gr/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 16 cm |
| Prijs voor | 150 |
10583-25-12
300 Stuks
-25% 73, 51€ Normale prijs 98,01 €
0,245€/Papieren
Op voorraad.
10584-25-12
300 Stuks
-25% 76, 65€ Normale prijs 102,20 €
0,255€/Kraftpapieren
Op voorraad.
5032-25-10
250 Stuks
104, 06€
0,416€/Papieren
Op voorraad.
4834-25-8
200 Stuks
96, 32€
0,482€/Papieren
Op voorraad.
5040-25-8
200 Stuks
111, 32€
0,557€/Papieren
Op voorraad.
5039-25-10
250 Stuks
132, 88€
0,532€/Papieren
Op voorraad.