- Pakket
- sale
250
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Wit Kraftpapier zakje met handvaten 100g/m² 25+11x31cm.
Koop het met
4830-25-10
250 Stuks
96, 32€
0,385€/Papieren
Op voorraad.
5025-25-10
250 Stuks
-40% 42, 73€ Normale prijs 71,15 €
0,171€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25+11x31cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 25 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 11 cm |
| Prijs voor | 250 |
41311-25-10
250 Stuks
120, 52€
0,482€/Papieren
Op voorraad.
5027-25-10
250 Stuks
82, 63€
0,331€/Papieren
Op voorraad.
5029-25-10
250 Stuks
94, 38€
0,378€/Papieren
Op voorraad.
4830-25
25 Stuks
12, 04€
0,482€/Papieren
Op voorraad.