- Pakket
- laatste items
250
De prijs is voor een doos van 250 stuks.
.Koop het met
4834-25-8
200 Stuks
96, 32€
0,482€/Papieren
Op voorraad.
4991-200-70
14.000 Stuks
68, 24€
0,005€/Papieren
Op voorraad.
5026-25-10
250 Stuks
88, 33€
0,353€/Papieren
Op voorraad.
6135-1000
1.000 Stuks
51, 06€
0,051€/Graspapier
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24+12x31 cm |
| Ontwerp | Hawanna |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | PEFC |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 12 cm |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord