- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
13111-25
25 Stuks
6, 15€
0,246€/Kartonnen
Op voorraad.
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad.
4828-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Papieren
Op voorraad.
4834-25
25 Stuks
15, 05€
0,602€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24+12x31 cm |
| Ontwerp | Hawanna |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | PEFC |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 12 cm |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord