- Pakket
- laatste items
150
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren zak met handgrepen kraft groen 80g/m² 20+10x29cm (150 stuks)
Koop het met
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
5044-100-20
2.000 Stuks
141, 09€
0,071€/Bamboe
Op voorraad.
41034-1
1 Stuks
3, 57€
3,570€/Bamboe
Op voorraad.
9587-50-5
250 Stuks
355, 57€
1,422€/Bamboe
Op voorraad.
10358-25-8
200 Stuks
106, 58€
0,533€/Palmblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
Modezaken, cateringbedrijven, hotels en restaurants of zelfs bedrijven in de gezondheidszorg. Er zijn veel sectoren waarin papieren zakken met gedraaid handvat gekrulde en doeltreffende bondgenoot zijn voor de verkoop van producten. Ze hebben een grip waardoor ze gemakkelijk te dragen zijn en schade aan de handen van uw klanten voorkomen wordt.
Het dubbele gekrulde handvat verhoogt de stevigheid en verbetert de grip. Bovendien heeft deze tas een binnenversterking, waardoor hij meer gewicht kan dragen zonder te scheuren en ongelukken, breuken en andere ongelukken worden voorkomen. Hij is duurzamer, omdat hij herbruikbaar en milieuvriendelijk is.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20+10x29cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 29 cm |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 80 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 10 cm |
| Prijs voor | 150 |
5279-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/fuchsia
Op voorraad.
41310-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
5275-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
4826-25-10
250 Stuks
64, 15€
0,257€/Papieren
Op voorraad.
4825-25-10
250 Stuks
62, 44€
0,250€/Papieren
Op voorraad.
5026-25-10
250 Stuks
88, 33€
0,353€/Papieren
Op voorraad.