- Pakket
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
4402-25
25 Stuks
7, 79€
0,312€/BIO
Op voorraad.
4403-10
10 Stuks
4, 22€
0,422€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ontwerp | Siega |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 50 cm |
| Breedte | 9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 5 cm |
| Prijs voor | 1000 |