- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
Koop het met
4968-100-10
1.000 Stuks
55, 24€
0,055€/Papieren
Op voorraad.
10257-100
100 Stuks
5, 23€
0,052€/Papieren
Op voorraad.
10259-100
100 Stuks
5, 64€
0,056€/Papieren
Op voorraad.
10359-100
100 Stuks
5, 80€
0,058€/Houten
Op voorraad.
11915-50
50 Stuks
18, 91€
0,378€/Sustainable
Op voorraad.
11920-50
50 Stuks
16, 66€
0,333€/Sustainable
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10+4x33cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 33 cm |
| Breedte | 10 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 4 cm |
| Prijs voor | 125 |