Papieren Deksel voor Folie Pan "9 Cannelloni" 890ml (100 Stuks)
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
Je hamburgers efficiënt en functioneel presenteren is eenvoudig met onze vetvrije papieren hamburgertas van 14x27 cm met een opening van 7 cm. En met een groen en rood gestreept ontwerp geef je je hamburgers extra esthetiek en originaliteit.
Koop het met
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
6331-20
20 Stuks
10, 64€
0,532€/Gebakdoos
Op voorraad.
13106-25
25 Stuks
4, 46€
0,179€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Papieren zakken zijn het meest ecologische alternatief voor de traditionele plastic zakken. Ze zijn veel milieuvriendelijker, functioneel en veelzijdig en maken het bovendien mogelijk producten veilig op te bergen.
Het productieproces is eenvoudig: ze worden gemaakt door cellulosevezels, afkomstig van de pulp van bomen, te combineren na een "sorteerproces". Het aldus verkregen product wordt gefilterd en gewassen, waardoor een soort pulp ontstaat die tot papier wordt verwerkt. Ze zijn dus gemaakt van volledig hernieuwbare en duurzame materialen. Deze cellulosevezel is trouwens afkomstig uit ethisch en verantwoord beheerde bossen, wat een echte inzet en voordeel is voor de planeet.
Papieren zakken zonder handvatten staan bekend om hun vele gebruiksmogelijkheden en afmetingen en zijn de hoofdrolspelers in de meest uiteenlopende bedrijven en sectoren: groentewinkels, apotheken, supermarkten, bezorging en afhaal... Ze zijn ideaal voor kleine producten, die we gemakkelijk in de hand kunnen houden, maar die extra veiligheid nodig hebben en bovendien voor zware bestellingen of aankopen, omdat ze ons in staat stellen te profiteren van de structuur van de zak om meer stevigheid te hebben.
Een meer ecologische optie en een alternatief voor de traditionele plastic zakken: hernieuwbaar en herbruikbaar, zijn ze een stap in de richting van duurzaamheid. Ze onderscheiden zich door hun grote verscheidenheid (meerdere toepassingen en formaten).
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14+7x27cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Bolsas de Papel Hamburguesa |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 27 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 7 cm |
| Prijs voor | 125 |
4934-250
250 Stuks
14, 17€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
10576-250
250 Stuks
15, 14€
0,061€/Papieren
Op voorraad.
11687-125
125 Stuks
9, 12€
0,073€/Papieren
Op voorraad.
11684-125
125 Stuks
7, 04€
0,056€/Papieren
Op voorraad.