- Pakket
1.200
Accessoires
Koop het met
6322-30
30 Stuks
2, 46€
0,082€/Zakvouw
Op voorraad.
8936-30-32
960 Stuks
70, 25€
0,073€/Zakvouw
Op voorraad.
8971-60-16
960 Stuks
-30% 72, 15€ Normale prijs 102,61 €
0,075€/Zakvouw
Op voorraad.
8969-60-16
960 Stuks
-30% 60, 80€ Normale prijs 86,35 €
0,063€/Zakvouw
Op voorraad.
8970-30
30 Stuks
-20% 2, 57€ Normale prijs 3,21 €
0,086€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | 40x40cm 1/8 |
|---|---|
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 40x40cm |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Familia | Monouso |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Gevouwen | 1/8 |
| Prijs voor | 1.200 |
Productrecensies / vraag en antwoord