- Pakket
1.200
Papieren servet dubbel punt pistache 40x40cm (1.200 stuks)
Accessoires
Koop het met
8822-100
100 Stuks
22, 05€
0,220€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Pistache |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 40x40cm |
| Uitgevouwen Breedte | 40 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1.200 |
8950-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Turquoise
Op voorraad.
4352-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Paarse
Op voorraad.
54012-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Zwarte
Op voorraad.
54010-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Bordeauxrood
Op voorraad.
4067-50-24
1.200 Stuks
85, 28€
0,071€/Pistache
Op voorraad.
54007-50-24
1.200 Stuks
52, 30€
0,044€/Papieren
Op voorraad.
54010-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Papieren
Op voorraad.
54012-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Papieren
Op voorraad.
54008-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Papieren
Op voorraad.
4352-50-24
1.200 Stuks
78, 12€
0,065€/Papieren
Op voorraad.
10048-50-48
2.400 Stuks
93, 23€
0,039€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord