Papieren servet dubbel punt oranje 2C 33x33cm.
Accessoires
Koop het met
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad
125uses
8179-25
25 Stuks
-20% 6, 61€ Normale prijs 8,26 €
0,264€/Herbruikbaar
Op voorraad
8861-1
1 Stuks
45, 42€
45,425€/Papieren
Op voorraad
8990-50
50 Stuks
2, 84€
0,057€/Papieren
Op voorraad
9021-100
100 Stuks
2, 84€
0,028€/Papieren
Op voorraad
10042-50
50 Stuks
2, 84€
0,057€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 33x33cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 30x30cm y 33x33cm |
| Toepassingen | Bar y Catering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 33 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord