- Pakket
- laatste items
360
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 360 stuks.
8 Bags 45 Units. for a Box.
.8 zakken 45 stuks. in een doos.
Accessoires
Koop het met
4914-60-6
360 Stuks
-40% 60, 81€ Normale prijs 101,35 €
0,169€/Deksel
Op voorraad.
4935-250
250 Stuks
13, 54€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
8967-60
60 Stuks
4, 74€
0,079€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 775 ml |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Ensaladeras de Cartón |
| Totale Capaciteit | 775 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 360 |
12769-45-8
360 Stuks
-25% 87, 16€ Normale prijs 116,21 €
0,242€/Papieren
Op voorraad.
11353-50-5
250 Stuks
-12% 69, 39€ Normale prijs 78,86 €
0,278€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord