- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 45 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 775 ml |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Ensaladeras de Cartón |
| Totale Capaciteit | 775 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 45 |
12769-45
45 Stuks
-20% 14, 53€ Normale prijs 18,16 €
0,323€/Papieren
Op voorraad.
11353-50
50 Stuks
-15% 16, 75€ Normale prijs 19,71 €
0,335€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord