- Pakket
- freeshipping
400
Papieren dienblad Rechthoekige vorm zilver 25x34cm (400 stuks)
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x34cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,20 cm |
| Breedte | 25 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 34 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 400 |
11435-100-14
1.400 Stuks
162, 39€
0,116€/14x21cm
Op voorraad.
6345-100-8
800 Stuks
156, 83€
0,196€/18x24cm
Op voorraad.
11438-100-6
600 Stuks
169, 44€
0,282€/22x28cm
Op voorraad.
6077-100-4
400 Stuks
165, 70€
0,414€/25x34cm
Op voorraad.
11428-100-4
400 Stuks
167, 65€
0,419€/Goud
Op voorraad.
6077-100-4
400 Stuks
165, 70€
0,414€/Metaal
Op voorraad.
11400-100-4
400 Stuks
167, 65€
0,419€/Zwarte
Op voorraad.
52005-100-4
400 Stuks
143, 17€
0,358€/Wit
Op voorraad.
11420-100-3
300 Stuks
144, 24€
0,481€/Papieren
Op voorraad.
52005-100-4
400 Stuks
143, 17€
0,358€/Papieren
Op voorraad.
11400-100-4
400 Stuks
167, 65€
0,419€/Papieren
Op voorraad.
11428-100-4
400 Stuks
167, 65€
0,419€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord