Papieren dienblad Rechthoekige vorm zilver 25x34cm (100 stuks)
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x34cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,20 cm |
| Breedte | 25 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 34 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
12295-50
50 Stuks
15, 57€
0,311€/Papieren
Op voorraad.
11420-100
100 Stuks
60, 10€
0,601€/Papieren
Op voorraad.
52005-100
100 Stuks
44, 75€
0,447€/Papieren
Op voorraad.
11400-100
100 Stuks
52, 39€
0,524€/Papieren
Op voorraad.
11428-100
100 Stuks
52, 39€
0,524€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord